List do A.

Kochana moja.
Dziękuję za życzenia urodzinowe!!!
Ostatnio jestem totalnie zabiegana. Tak wiele spraw do załatwienia, a sił coraz mniej, przez co wszelkie czynności robię na raty. Mogę powiedzieć, że prawie jestem przygotowana na przyjęcie naszych dziewuszek, jeszcze kilka spraw do załatwienia, ale to już drobiazgi.Natomiast remontu jak nie było, tak nie ma. Ale oczywiście czas jeszcze jest :)  i doszłam do wniosku, że mój mąż ma coś z poety. Faktycznie, czas będzie zawsze- nieprawdaż?
Wczoraj byłam na usg. Zaczęłam 31 tydzień. Dziewczynki rozwijają się dobrze, ważą 1800 i 2000 g i są ułożone główkowo.
Po rozmowie z lekarzem okazało się, że nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego. O dziwo mojego męża to nie uszczęśliwiło bo wolałby aby poród odbył się przez cc gdyż jest bardziej przewidywalny niż sn. Oczywiście mnie bardzo to cieszy, gdyż wolałabym urodzić siłami natury. Uświadomił mi również, że brak przeciwwskazań nie jest jednoznaczny z tym iż faktycznie urodzę naturalnie. Muszę się liczyć z sytuacją, w której poród może zakończyć się cięciem. Ale  nadzieja jest..
Jak będzie, czas pokaże. Przez to, że nastawiłam się na cesarskie cięcie nie za bardzo przygotowywałam się do naturalnego porodu.
A co u Ciebie Kochana?
Całuję mocno :*:*

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>