Wstań!

Wstań! Jesteś silna! Tak Ty!

Słowa niczym chmury zapowiadające deszcz kłębią się w mej głowie, mej duszy.

Jestem, tu i teraz. I wierzę w swoją moc, swą siłę. Powtarzam jak mantrę : ” dasz radę, jeśli tylko zechcesz”!

Są takie momenty w naszym życiu, które dobry los zsyła nam abyśmy doceniły swoją siłę. Siłę i potencjał, które w każdej z nas tkwią. Głęboko. Czasem brak nam zapału aby je wydobyć, brak celu by je dojrzeć. Ale są wciąż w nas i czekają.

Budząc się powtarzaj w kółko, że masz w sobie więcej sił niż ktokolwiek jest w stanie dostrzec. Bo wiesz, że masz prawda? Wiem, że jesteś silna, a siłę daje Ci ktoś inny. Ktoś dla kogo zawsze warto podejmować walkę. Walkę o siebie i swoje szczęście. Wstań i podnieś głowę!

Dlaczego płaczesz? Otrzyj łzy! Podnieś głowę, wysoko i spójrz w słońce! Nie poparzy Cię! Nie porazi swym  blaskiem. Zobaczysz świat w innych kolorach. Na nowo.

Nie potrzeba Ci nikogo by uwierzyć, że możesz. Po prostu znajdź to co w Tobie jeszcze się tli i nie daj zgasić tego płomienia. Nawet za cenę miłości. Płomień to Ty, bez niego będziesz nikim.

Matko! Ty pełna miłości, pełna ciepła i wrażliwości. Otrzep się z pyłu  i podnieś po upadku! Wiesz, że możesz!Wierzę w Ciebie!

Wiem, że jest ciężko. Wiem. Wejdź na swój szczyt, abyś mogła później z niego zbiec. Zbiec z satysfakcją, że wdrapałaś się sama. Sama na swoich nogach, nie na czyimś grzbiecie. Niezależna!

Są takie osoby, które mimo iż poznane niedawno odciskają ślad w Twoim życiu. Dopingują Cię w działaniu i są dla Ciebie inspiracją. Tak, to o Tobie. Ty wiesz.

3 thoughts on “Wstań!

  1. O matko, znow bym chciała zaznaczyć swoją obecność ale jak zwykle nie potrafię tego skomentować. Cóż, kazdy ma czasem taki moment w życiu że musi sam siebie dopingowac by żyć…

    1. Dokładnie tak! Wiara w siebie czasem nie wystarcza, trzeba powiedzieć coś głośno aby tak na serio to usłyszeć :) Pozdrawiam Cię.

  2. Jestem tu nowa, z chęcią poznam inne koleżanki mamusie :) Ja jeszcze czekam na swoją kruszynkę, ale postanowiłam pozwierzać się troszkę choćby w internecie. Zapraszam do siebie od czasu do czasu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>